O nas

Firma ADITEX Autokosmetyka znajduje się w Nysie przy ul. Grodkowskiej 58D (teren byłej jednostki wojskowej).

Jesteśmy firmą, która chce nie tylko sprzedawać swoje usługi ale także edukować klienta bo to w głównej mierze od niego będzie zależał stan powłoki lakierniczej. Nie jesteśmy związani umowami, licencjami z żadną korporacją oferującą kosmetyki samochodowe. Owszem, preferujemy pewne sprawdzone marki, natomiast staramy się być obiektywni i na bieżąco testujemy nowe produkty dostępne na rynku w kraju jak i na świecie. Testujemy je na swoich autach, nie na klienta. W sposób ciągły pogłębiamy wiedzę, przydatną w naszej działalności. Oddajecie Państwo swój samochód w dobre sprawdzone ręce. Grono zadowolonych klientów stale się powiększa, dołącz do niego...


Czy wiesz, że lakier Twojego samochodu poddawany jest nieustającym próbom? Opady atmosferyczne, kwaśne deszcze, soki z liści, żywice z krzewów i drzew, pestycydy, sól drogowa, szkodliwe promieniowanie słoneczne, ptasie odchody, niewłaściwe mycie aut, to najczęstsze przyczyny marnej kondycji lakieru na naszym ukochanym aucie...

Czy wierzysz w inteligentne molekularne cząsteczki szukające zarysowań oraz braków lakieru?? W dożywotnią ochronę "diamentowych" specyfików podczas gdy maksymalna trwałość, a przy tym zabezpieczenie Twojego lakieru wysokiej klasy woskiem to 11 miesięcy?? Niepowtarzalny głęboki blask lakieru Twojego samochodu przez okres użytkowania tylko i wyłącznie pod warunkiem używania konserwera, który jest niczym innym jak wypełniacz rys na "twardej jak diament" powłoce?? Brzmi to jak reklama proszku w TV... My w to nie wierzymy. Jeżeli TY też, to dobrze trafiłeś!!!

Oferujemy szeroki zakres prac związanych z auto detailingiem, obejmujących polerowanie oraz renowację powłok lakierniczych, zabezpieczenia elementów gumowych, tworzyw sztucznych oraz tapicerek również skórzanych.

Cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem podczas rozmowy przy okazji oględzin pojazdu. Nie bój się umówić to NIC nie kosztuje.